آتش‌بازی محبی در روسیه؛ روستوف با جادوی محبی دینامو مسکو را شکست داد

تیم فوتبال روستوف با درخشش محمد محبی ستاره ایرانی خود در هفته بیستم لیگ برتر روسیه مقابل دینامو مسکو به برتری دست یافت.

به گزارش پایگاه خبری ورزش ایران – ۹۱ورزشی ؛ در نخستین مسابقه هفته بیستم لیگ برتر روسیه، تیم فوتبال روستوف که محمد محبی را در اختیار دارد در ورزشگاه وی‌تی‌بی آرنا مقابل تیم رده سومی دینامو مسکو قرار گرفت.

روستوف با درخشش محمد محبی در این مسابقه به برتری با ارزش چهار بر یک دست پیدا کرد.

محبی در این بازی ستاره بی چون چرای میدان بود و توانست دو بار گلزنی کند و یک پاس گل دهد.

روستوف که برای پیروزی در این مسابقه انگیزه زیادی داشت و از حمایت تماشاگرانش برخوردار بود در دقیقه ۲۲ توسط کیریل شتینین به گل رسید.

بعد از این گل درخشش ستاره روستوف آغاز شد، در دقیقه ۳۲ محمد محبی با پاس عالی دانیل گلبوف را با دروازه‌بان دینامو مسکو تک به تک کرد تا او با ضربه‌ای دقیق گلزنی کند.

محبی در ادامه توانست روی بک پاس زیبا توپ را با روی زانو مهار کرده و ‏با یک ضربه دقیق پای راست دروازه دینامو را باز کند تا سومین گل تیمش وارد دروازه حریف شود.

در دقیقه ۵۷ دومین گل محبی زده شد. وی پس از اینکه در پشت محوطه جریمه دینامو مسکو صاحب توپ شد دو بازیکن حریف را با تکنیک نابش از پیش رو بر داشت و با ضربه‌ای دقیق و فنی توپ را به گوشه دروازه رقیب فرستاد تا زیباترین گل هفته روسیه شکل بگیرد.

تیم روستوف با هنرنمایی محبی با پیروزی در این مسابقه تعداد امتیازات خود را به عدد ۳۰ رساند و با صعودی سه پله‌ای از رتبه دهم جدول ‏لیگ برتر روسیه به رتبه هفتم صعود کرد.