هاشمی: سوارکاری یک صنعت مهم در ورزش است

ساعتی پس از برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری، با حضور کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان و محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی المپیک، حکم محمد کاظمیان اهداء و عهدنامه نیز توسط او به امضا رسید. در این آیین وزیر ورزش و جوانان، ضمن تبریک به محمد کاظمیان به خاطر انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون سوارکاری […]

ساعتی پس از برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون سوارکاری، با حضور کیومرث هاشمی وزیر ورزش و جوانان و محمود خسروی‌وفا رئیس کمیته ملی المپیک، حکم محمد کاظمیان اهداء و عهدنامه نیز توسط او به امضا رسید.

در این آیین وزیر ورزش و جوانان، ضمن تبریک به محمد کاظمیان به خاطر انتخابش به عنوان رئیس فدراسیون سوارکاری اظهار امیدواری کرد که تیم جدید این فدراسیون بتواند در مسیر اهداف نظام جمهوری اسلامی ایران برای کشور افتخار آفرینی کند.

او در ادامه از رشته سوارکاری به عنوان یک صنعت مهم در ورزش نام برد و گفت: این رشته بسیار درآمدزاست بنابراین اجازه ورود افرادی که منافع مادی‌شان به این رشته پیوند خورده در بخش‌های مدیریتی داده نشود.

هاشمی با بیان اینکه در این فدراسیون کار‌های به جامانده‌ی زیادی وجود دارد که باید با سرعت به سرانجام برسد این نکته را مورد توجه قرارداد که برای ساماندهی امور انتخاب دبیر، مسئولان کمیته‌ها و… در اسرع وقت انجام شود.

وزیر ورزش و جوانان قانون‌مداری، پرهیز از حواشی و ایجاد آرامش را لازمه هر فدراسیونی برای اجرایی کردن برنامه‌ها دانست.

او در بخش دیگری از سخنانش خطاب به کاظمیان گفت: رشته سوارکاری در سراسر کشور مخصوصا در بخش خصوصی رشد یافته است و این صنعت پرطرفدار و پردرآمد باید با ساختاری قدرتمند در مسیر رشد قرار بگیرد.